O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 10
  • Polecenia 0

Komentarze

0

constantine16

Arsenal gra inaczej od barcy. Nie zauważyłeś, że Kanonierzy przypłacają swoją widowiskową grę z takimi drużynami licznymi kontuzjami podstawowych zawodników?! Zastanów się czy barca wygrywałaby trofea bez Messiego Xaviego i Iniesty w składzie? Nawet teraz w składzie Arsenalu brakuje trzech najważniejszych zawodników czyli Fabsa Robina i Walcott'a.

0

constantine16

nie jest tak jak mówisz. Myślę, że w Anglii barsa traciła by notorycznie punkty w meczach z drużynami grającymi BARDZO twardo np. Bolton, Sunderland, Stoke czy Blackburn. Żałuję, że katalończycy nie mają okazji grać z takimi klubami na co dzień, przekonalibyście się jak ciężko gra się w Premiership tym bardziej w meczu na wyjeździe. Oglądałem mecz z Arsenalem w LM i widziałem, że sytuacje stykowe piłkarzy barcelony rozstrzygali przewracając się i wymuszając presję na arbitrach. A to co robił pedro to przechodzi ludzkie pojęcie. On więcej leżał niż grał. W Anglii nie miałby życia.

0

Rzeczywiście bardzo wiarygodny ten ranking. Real wyżej niż Inter, który wygrywa co roku minimum dwa puchary i wyżej niż MU co w ostaniach latach dwa razy tryumfowało w Anglii i pucharach ligi.

Tylko dlatego jest wyżej, że jedzie co weekend słabych kopaczy z la liga.

0

Enrique89- jak ty możesz chłopie komentować który klub jest lepszy opierając się na jakiś beznadziejnych rankingach? Przecież brane pod uwagę, są wszystkie mecze, a wiadomo, że w Angielska jest trudniejsza ligą. Tam MU czy Chelsea jadąc do ostatniej drużyny dostają baty. barsa czy Real nawet 70 pkt, by tam nie zgromadzili. Więc nie podniecaj się jakimiś rankingami.

0

To żebyś się nie zdziwił.

Zobacz wszystkie

0

"Fabregas wyraźnie opierał się, i po całym zdarzeniu zaakcentował swoje przywiązanie do obecnego klubu. - To dla graczy Arsenalu, dla jego kibiców, trenera Arsene Wengera i wszystkich pracowników - mówił, dedykując mistrzostwo świata. - To wszystko dla nich. Zasługują, by mieć w składzie mistrza świata. Jestem dumny, że jestem graczem Arsenalu - dodał."

0

Napisano, że natychmiast ściągnął, bo tak właśnie zrobił, ale wy 14 latkowie nie dopuścicie tego faktu do siebie.

0

To żebyś się nie zdziwił.

0

constantine16

nie jest tak jak mówisz. Myślę, że w Anglii barsa traciła by notorycznie punkty w meczach z drużynami grającymi BARDZO twardo np. Bolton, Sunderland, Stoke czy Blackburn. Żałuję, że katalończycy nie mają okazji grać z takimi klubami na co dzień, przekonalibyście się jak ciężko gra się w Premiership tym bardziej w meczu na wyjeździe. Oglądałem mecz z Arsenalem w LM i widziałem, że sytuacje stykowe piłkarzy barcelony rozstrzygali przewracając się i wymuszając presję na arbitrach. A to co robił pedro to przechodzi ludzkie pojęcie. On więcej leżał niż grał. W Anglii nie miałby życia.

0

Co wy sobie myślicie, że brasa da kilku zbędnych piłkarzyn którzy się nie sprawdzili a AFC odda im największą gwiazdę? Hleb tak bardzo chciał swojej barcelonki to ma. Jeszcze jak frajer herb całował myślicie, że teraz kibice go przyjmą z powrotem?!

Uważacie, że źródło niewiarygodne. To zobaczcie jaka gazeta napisała, że Cesc rzekomo powiedział otwarcie, że chce odejść. Pokażcie mi wywiad w którym tak mówi. Bo jak narazie dużo mówi laporta i tixi, no i oczywiście bulwarówki, a Fabregas jak narazie milczy. Pewnie JAK ZWYKLE okaże się, że to plotki a Fabs kolejny raz potwierdzi przywiązanie do klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?